- Pomyślałam, że myśmy się nigdy nie pokłócili - powiedziała mrówka do jeża.
- Możemy spróbować, proszę bardzo - zaśmiał się jeż. - Ty zaczynaj…
- O, nie! Ty zaczynaj…
- Ja? Dlaczego ja?
- Większy zaczyna!
- Mniejszy zaczyna!
- Większy…
- Mniejszy…
I tak się kłócili do godzin wieczornych...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz